Mēs izmantojam sīkfailus. Lai turpinātu lietot Open2Vote.eu, lūdzu apstiprini.

Uzzināt vairāk

Balso un ietekmē rezultātu

Izvērtē un sniedz savu skatījumu politikas veidotājiem, kā balsot par aktuālajiem šīs nedēļas likumprojektiem un noteikumiem!

Landing-OpenCIT

Reģistrējies un pasaki ar savu PAR vai PRET savu viedokli šajos jautājumos.

Vai Rīgā jāizsniedz jaunas totalizatoru likmju pieņemšanas vietu organizēšanas atļaujas?

Rīgas dome lems par atļaujas izsniegšanu SIA "Klondaika" atvērt totalizatoru likmju pieņemšanas vietu un organizēt attiecīgās azartspēles telpās Nīcgales ielā 2A.

Atbilstoši Rīgas teritorijas plānojumam 2006.- 2018.gadam nekustamais īpašums Nīcgales ielā 2A atrodas jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā, kurā noteikts aizliegums organizēt azartspēles un sniegt attiecīgos azartspēļu pakalpojumus totalizatora likmju pieņemšanas vietās. Taču "Klondaika" plāno organizēt totalizatora likmju pieņemšanu jau esošā spēļu zālē "Klondaika", tāpēc uzņēmuma lūgumu plānots atbalstīt.

Gan Rīgā, gan citās Latvijas pašvaldībās pēdējos gados tiek aktīvi debatēts, vai vispār atļaut azartspēļu organizēšanu. Rīgā stingrākus ierobežojumus bija plānots ieviest ar jauno teritoriālo plānojumu, taču Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija to ir apturējusi un plānojuma spēkā stāšanās laiks ir neskaidrs.

Vai Rīgas pašvaldībai finansiāli jāatbalsta FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma sarīkošana galvaspilsētā?

Rīgas dome lems par 118 000 eiro piešķiršanu FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma norisei Rīgā 2022.gadā.

Minēto līdzekļu piešķiršana šim pasākumam konceptuāli atbalstīta, jau lemjot par šī gada budžetu, bet tagad domes lēmumprojektā paredzēts apstiprināt sadarbības līguma projektu ar SIA "RA Events" un pilnvarot Rīgas domes priekšsēdētāju parakstīt sadarbības līgumu.

Kā vērtē dome, finansējuma piešķiršana šo sacensību organizēšanai sekmējot iedzīvotāju iesaistīšanos sporta pasākumos, palielinot sporta izglītības pieejamību un pozitīvi ietekmē ekonomikas attīstību. Prognozētā viena posma kumulatīvā auditorija plānota ap 4 miljoniem skatītāju, savukārt pasākuma pozitīvā ietekme uz Rīgas reģiona ekonomiku sasniegšot gandrīz 3,5 miljonus eiro, no kuriem 2,5 miljoni eiro būs ārvalstu apmeklētāju naudas līdzekļi, lēš pašvaldība.

FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posmi Rīgas Biķernieku trasē notiek kopš 2016.gada.

Šī mājaslapa tikusi finansēta no ES (JUST) Tiesību, vienlīdzības un pilsonības programmas (REC 2014-202) līdzekļiem.

Supported by EU (JUST)